Вибір професій –крок до самостійного життя


      

  Професійна орієнтація в школі – це система навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями необхідного обсягу знань про соціально-економічні та психофізичні характеристики професій.

  З метою допомогти учням усвідомити свої здібності, прагнути досягти своєї мети, визначити своє місце у суспільстві, проектувати своє майбутнє; допомогти учням зорієнтуватися в обсязі інформації, підготувати їх до свідомого вибору професії у навчальних закладах району згідно наказу відділу освіти Могилів – Подільської РДА від 24.02.2014 року № 54 з 17.03.2014 по 21.03.2014 проходив тиждень профорієнтації.

  Активними учасниками даного заходу стали Бронницька СЗШ І-ІІ ст., Немійська ЗОШ І-ІІ ст., Серебрійська ЗОШ І-ІІІ ст., Яришівська І-ІІІ ст., Сугаківська СЗШ І-ІІІ ст., Озаринецька СЗШ І-ІІІ ст., Хоньковецька СЗШ І-ІІІ ст., Вендичанська СЗШ І-ІІІ ст., гімназія, Козлівська СЗШ І-ІІІ ст.,  Карпівська СЗШ І-ІІ ст., Липчанська СЗШ І-ІІ ст., Тропівська СЗШ І-ІІ ст., Кричанівська СЗШ І-ІІ ст. та Борщівецький НВК, «ЗНЗ-ДНЗ».

  Слова Джона Паттерсона: «Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно - це шлях до вдосконалення і максимального результату», стали девізом тижня профорієнтації.

  Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії - це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

  Протягом тижня профорієнтації у навчальних закладах здійснено психодіагностичну роботу (анкетування, тестування, опитування), проведення рольових ігор, вправ на професійну тематику, дослідницьку роботу та створення мультимедійних презентацій, що дає змогу учням урізноманітнити знання про види професій, усвідомити важливість правильного вибору своєї професійної діяльності в майбутньому, співвіднести свої можливості й здібності зі своїми бажаннями та поєднати з вимогами часу.

  Методист РМК  Лариса Мазур  01.04.2014 | Aдмін

  Вернутись назад