Хто володіє інформацією -той володіє світом


     




     

     


                    Саме під  таким брендовим девізом на базі Хоньковецької СЗШ І-ІІІ ст. відбулось чергове засідання Школи професійної майстерності для директорів навчальних закладів району.

                    Засідання проходило у формі науково-практичного семінару на тему «Інформаційно-комунікативні технології як засіб підвищення реалізації завдань освітніх Державних стандартів».

                    У семінарі брали участь директори  навчальних закладів району,

     а також запрошені гості: Кучерук О.Г.- заступник голови РДА, Томай Т.А.-

    начальник відділу освіти, Семенюк В.В.- сільський голова.

                    Метою заходу було ознайомлення керівників шкіл із основними напрямами використання ІКТ в управлінській діяльності, підвищення їхнього рівня ІКТ - компетенцій відповідно до сучасних вимог.

    Семінар розпочався екскурсією по школі. Директор Григоришина В.Г. показала всім присутнім весь свій  шкільний арсенал комп’ютерного забезпечення навчально-виховного процесу, естетику оформлення рекреацій та класних кімнат. Естафету її виступу підтримали  Кучерук О.Г. та

    Томай Т.А., які вказали на важливість осучаснення сільських малокомплектних шкіл та їх методичного забезпечення.

                    Педагогічні працівники  запропонували  директорам панораму фрагментів уроків з використанням  ІКТ ,  Smart дошки, ознайомили присутніх з результатами проектної роботи учнів. Фрагменти уроків презентували вчителі, кваліфікаційний рівень яких «спеціаліст вищої категорії», це Мельник Ю.І., Діденко Н.О. та Хухлей Л.А.

                    Практичне заняття з директорами по ознайомленню та формуванню навичок роботи з програмою «My test» провів вчитель інформатики та математики Мельник Ю.І.

                    Кульмінацією семінару  було програмове діагностування керівників навчальних закладів з теми «Управлінська компетентність керівника школи», в процесі якого кожен директор отримав оцінку щодо власних знань з даної теми.

    Перспективи розвитку інформаційного середовища навчального закладу були висвітлені під час круглого столу. Учасники семінару відмітили високу якість роботи  педагогічних працівників школи з питань втілення в практику новітніх інформаційних технологій, особливо методики проектних технологій, використання програмних продуктів, створення власного програмного забезпечення навчального процесу, нестандартний підхід до контролю набутих навчальних досягнень учнів.

                     Підбиваючи підсумки роботи семінару, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти РДА  Надія Сушак  звернула увагу на те, що підготовка керівників до сучасного управління школою за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій є дієвим складником ефективного освітнього менеджменту і використання інформаційно-комунікативних технологій неминуче. Але це не самоціль. Це лише засіб досягнення мети. А мета — надання якісних освітніх послуг.

     

     

     

    Завідувач РМК                                                                                        Н.В. Сушак

     



    24.04.2014 | Aдмін

    Вернутись назад