Підсумкова нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.


   
   

  3 червня у відділі освіти відбулась підсумкова нарада з  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів. На якій були присутні голова Могилів – Подільської районної ради Сірант В.В., заступник голови Могилів – Подільської райдержадміністрації Кучерук О.Г., начальник відділу освіти Томай Т.А., працівники відділу освіти та керівники загальноосвітніх навчальних закладів району.

  У ході засідання обговорювались питання виконання закладами освіти державної політики в галузі освіти, участі шкіл  в районних заходах протягом 2013 – 2014 навчального року, проведення двомісячника по підготовці закладів освіти району до нового навчального року  та  особливості фінансування галузі освіти з 1 вересня 2014 року.

  Голова районної ради  Сірант В.В. зазначив, що головне завдання закладів освіти - надання якісних освітніх послуг населенню. Оскільки освітні послуги в числі інших є публічними послугами і забезпечення їх належної якості і доступності знаходяться в центрі уваги   нашого району.

  Активним учасником наради був заступник голови райдержадміністрації Кучерук О.Г.. Зокрема він наголосив, що виконавча влада налаштована на партнерську співпрацю з освітянами району.

  Керівники навчальних закладів піднімали ряд питань, які в основному стосувались матеріально-технічного забезпечення.

  І на звершення Т.А. Томай подякував директорам шкіл за їх нелегку але важливу справу у галузі освіти.

     04.06.2014 | Aдмін

  Вернутись назад