Із дитинства в доросле життя


   
   

  Серця вперше торкнулась тривога,

   хоч співає, воно як дитя,

  нині стелиться всім їм дорога

  із дитинства в доросле життя

   

   

  Прийшов час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться в різні напрямки. Час, коли перед ними відкриваються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. Так, 31 травня пролунав останній шкільний дзвінок для 102  одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладах Могилів – Подільського району. Успішно склавши державну підсумкову атестацію учні 11 класу на урочистій лінійці отримали атестати про повну загальну середню освіту. Із них 6 учнів за сумлінне навчання та зразкову поведінку відзначено медалями. Випускники з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.

  Почесними гостями урочистої лінійки стали батьки випускників, сільські голови. Усі промови зводилися до побажань молодим людям отримати від Бога довгу й щасливу долю.

  Керівники шкіл району привітали випускників, їх батьків та вчителів з урочистою подією і побажали всім міцного здоров’я, успіху та добробуту.

  Нехай ці побажання для них здійсняться!

     04.06.2014 | Aдмін

  Вернутись назад