Грантові проекти як один із шляхів забезпечення якісної освіти в малокомплектних сільських школах району


     




     

     

        Сільська малокомплектна школа - особливий феномен як у педагогічній теорії, так і в реальній практиці. Поняття географічне й соціальне - аспекти, що відіграють значну роль у функціонуванні цих навчальних закладів. І якщо перший із них характеризується виключно місцем розташування школи, то другий залежить від значної кількості чинників: стану соціально-економічного розвитку конкретного регіону, загального духовно-морального рівня населення села чи селища, природного й предметного середовища, особливих умов функціонування навчально-виховного закладу.

       Сьогодні  основна проблема сільської  школи  – як вижити, щоб стати конкурентоспроможною на ринку праці,  і при таких умовах, як надати дітям якісні освітні послуги.

       Вже третій раз поспіль методичний кабінет відділу освіти  проводить навчання з педагогічними працівниками по написанню соціально- економічних проектів, що є одним із пріоритетних шляхів виходу із ситуації фінансової кризи ЗНЗ району.

      Навчання проводилось у формі семінару  «Грантові проекти  як  один із шляхів забезпечення якісної освіти в малокомплектних сільських школах  району».

       Учасниками семінару були директори ЗНЗ, їх заступники та педагогічні працівники.      Навчала їх  такій серйозній справі  завідувач відділу управління освітою та координації методичної роботи ВОІПОПП Ковальчук В.І., яка в цікавій та доступній формі проінформувала про вимоги та структуру написання проектів.       Слухачі семінару мали змогу не тільки познайомитись з актуальною інформацією, але й  практично виміряти свої сили з даного напрямку роботи через презентацію власноруч розроблених проектів.

                                                                Сушак Н.В. ,зав.методкабінетом 

     



    06.06.2014 | Aдмін

    Вернутись назад