Серпнева конференція педагогічних працівників - 2014

  Серпнева конференція    

  29 серпня 2014 року в районному будинку культури «Дружба» відділом освіти Могилів – Подільської райдержадміністрації  проведено серпневу конференцію працівників освіти  «Про підсумки розвитку дошкільної,  загальної середньої освіти Могилів – Подільського  району у 2013-2014 навчальному році та завдання на  2014 - 2015 навчальний рік». У  роботі взяли участь: Цибульський В.В. голова райдержадміністрації, Сірант В.В., голова районної  ради;  Кучерук О.Г., заступник голови райдержадміністрації, Томай Т.А., в.о. начальника відділу освіти, працівники   освітянської   галузі   району, керівники   районних   служб  і  організацій, сільські   та  селищний  голови та представники  засобів  масової  інформації.

  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в зоні АТО. Право  покласти квіти до  пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка - великого сина українського народу було доручено колективам Озаринецької та Вендичанської шкіл.

  Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю в.о. начальника відділу освіти Томай Т.А., у якій підняті питання розвитку освіти району у 2013-2014 навчальному році та окреслені завдання на 2014-2015 навчальний рік у контексті сучасного стану і перспектив розвитку освіти в Україні, подальшого підвищення її доступності, якості. Зокрема в.о. начальника відділу освіти зазначила, що збереження і зміцнення здоров’я дітей є найважливішим завданням держави й суспільства, а особлива роль у цьому відводиться школі.  Для забезпечення високих показників здоров’я у школярів потрібно формувати культуру здоров’я   як головну умову культурного і духовного становлення особистості.  Також Тетяна Анатоліївна подякувала всім педагогічним працівникам за гарну підготовку навчальних закладів до нового навчального року та звернувся до освітян з проханням приділяти увагу дітям, які переселилися у наш район з зони проведення АТО, і дітям, батьки яких захищають нашу свободу і незалежність на сході України. 

  Серед інших питань, які розглядалися педагогами, важливим обговорення проблем громадянської позиції освітян та персональної відповідальності керівників закладів освіти за організацію навчально-виховного процесу та результати діяльності навчального закладу, відповідального ставлення педагогів до виконання своїх функціональних обов'язків.

  Голова міськрайонної організації профспілки працівників освіти Мельник Г.І. привітала молодих спеціалістів, які починають свою трудову діяльність в закладах освіти району та вручила символічні подарунки.

  Заступник голови райдержадміністрації Кучерук О.Г. інформував  присутніх  про підсумки    2-х  місячника   підготовки  закладів  освіти  до  роботи  в 2014-2015 навчальному  році.

  За підсумками проведеного конкурсу – огляду серед навчальних закдладів І-ІІІ ступенів визнано:

  І місце – Яришівська СЗШ І-ІІІ ступенів,

  ІІ місце – Слободо – Шлишковецький НВК,

  ІІІ місце – Кукавська СЗШ І-ІІІ ступенів, ім. В. Торопініна.

  Серед шкіл І-ІІ ступенів:

  І місце – Липчанська СЗШ І-ІІ ступенів,

  ІІ місце – Оленівська СЗШ І-ІІ ступенів,

  ІІІ місце – Бронницька СЗШ І-ІІ ступенів.

  Серед шкіл І ступенів:

  І місце – Шлишковецька ЗОШ І ступеня.

  Серед ДНЗ:

  І місце – Бронницький ДНЗ «Берізка»,

  ІІ місце – Вендичанський ДНЗ « 2 «Веселка»,

  ІІІ місце – Сугаківський ДНЗ «Світанок».

  Переможців відзначено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

  Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Юрченко І.В. нагородив грамотами  переможців за зайняті призові місці в районних спортивно - масових заходах в 2013 -  2014 навчальному році.

  В рамках конференції діяли  також виставки     педагогічних   досягнень та творчих напрацювань   педагогічних колективів  закладів освіти  району,   районної бібліотеки на державну тематику  та презентація  квіткових композицій, виготовлених навчальними закладами. На увагу особливо  заслуговувала композиція колективів дошкільних навчальних закладів «Україна  - єдина країна».

  На останок керівники владних структур району  привітали освітян з Днем знань та зазначили, що вживають певних заходів щодо забезпечення розвитку освіти Могилів – Подільського  району.

   

     02.09.2014 | Aдмін

  Вернутись назад