Нарада керівників ЗНЗ району

  .   

  18 вересня 2014 року під головуванням Мельника Ю.І., начальника відділу освіти  відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх шкіл району за участі Цибульського В.В., голови районної державної адміністрації,  Сіранта В.В., голови районної ради, Кучерука О.Г., заступника голови райдержадміністрації, працівників відділу освіти та директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Присутність керівників району дало змогу  освітянам – директорам  звернутися з найболючішими питаннями безпосередньо в формі діалогу, на які було надано вичерпні відповіді.

  Під час наради питання, що розглядалися, стосувалися звичайних, проте важливих питань в діяльності  освіти. Серед них:

  1.       Про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку відповідно до Постанови КМУ від 18.04.2000 року № 644.

  2.       Про організацію харчування в загальноосвітніх навчальних заклада в 2014 – 2015 навчальному році.

  3.       Про стан організації індивідуального навчання учнів у 2014 – 2015 навчальному році.

  4.       Про виконання наказу по відділу освіти від 02.09.2014 № 228   «Про організацію методичної роботи з педагогічними та керівними кадрами навчальних закладів Могилів – Подільського районум на 2014 – 2015 навчальний рік».

  5.       Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

  6.       Про підготовку та проведення святкування Дня працівників освіти.

  На нараді були обговорені й інші важливі питання, які стосувалися підвезення учнів, підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, участь школярів та педагогів шкіл у Всеукраїнських та обласних конкурсах.

  Кучерук О.Г., заступник голови райдержадміністрації високо оцінив   роботу керівників загальноосвітніх навчальних закладів щодо підготовки до нового навчального року.

  Начальник відділу освіти  Мельник Ю.І. звернув особливу  увагу директорів шкіл на виконавську та трудову дисципліну. Також зазначив, що важливими є обидві сторони призначення навчального закладу, як виховна так і навчальна, тому  потрібно виховувати навчаючи, а навчати виховуючи наших дітей. Крім того, він поставив вимогу, що саме загальноосвітня школа має бути зразком в усьому, як по формі так і по змісту.

  Проведення  наради  дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо ефективного здійснення контрольно-аналітичної діяльності в школі.  19.09.2014 | Aдмін

  Вернутись назад