Районні методичні об’єднання



     



     



     

     

     

     НАВЧАЮЧИСЬ  - НАВЧАЄМО


     

    Уся освітня діяльність вимагає існування суб’єктів,
     

    які, навчаючи інших, навчаються самі.                                                          

      П.Фрейре


     

    Кардинальне реформування українського суспільства закономірно супроводжується принциповим оновленням усіх соціальних інститутів і систем, у тому числі й системи освіти. Доля України сьогодні істотно залежить від того, яким буде Вчитель - ключова фігура XXI століття - століття освіти.

     

         Районна методична служба  відділу освіти покликана створити таку систему роботи з педагогічними кадрами, яка б сприяла перебудові навчально-виховного процесу у закладах освіти  району з урахуванням вимог сьогодення, орієнтувала на розвиток особистості із глибоко усвідомленою громадянською і соціальною позицією, здатної до навчання впродовж усього життя, до швидкої адаптації у соціокультурній сфері, організації праці в умовах ринкової економіки.

     

     

    Однією з ефективних форм методичної роботи є методичні об’єднання.

     


     

    Методичне об’єднання вчителів-предметників району є структурним підрозділом методичної служби  відділу освіт


     

    «Районні методичні об’єднання – це об’єднання вчителів одного предмета, яке націлене на конкретне переосмислення загальнодидактичних, загальнопедагогічних положень стосовно навчально-виховного процесу, вирішує питання відновлення змісту освіти, пошуку ефективних технологій і методик викладання предметів, розвитку й саморозвитку вчителів та учнів»- із Положення про районне методичне об’єднання.

     


     

       Так, 09 січня 2013р. відбулись засідання методичних об’єднань педагогічних працівників району. Заняття проходили на базі Вендичанської СЗШ І-ІІІст., гімназії. Всього на навчанні були присутні 278 учителів.

     

     

     

             Удосконалення методичної майстерності –це  передусім  навчання та самоосвіта, особисті  зусилля, спрямовані на підвищення власної  культури праці і, в першу чергу, культури мислення. Тому на засіданнях вчителі моделювали уроки, організовували «мозкові штурми», ділові ігри, звітували про пророблену роботу, презентували власні методичні посібники.

     

     

            Найбільш професійним було навчання кафедри учителів української мови, початкових класів ,географії (керівник и: Руденко Г.С., вчитель української мови та літератури Ярузької СЗШ І-ІІІст., Гервазієва Л.Ф., вчитель початкових класів Бронницької СЗШ І-ІІст., Девда В.Т., директор Бронницької СЗШ І-ІІст.)

     

          Навчання проходило під девізом: «Кращі вчителі не вчать - вони піднімаються на рівень мистецтва і діляться з учнями собою, тим найкращим, що складає їх особу».

     

     

                                                                             Н.Сушак, завідувач РМК

     

     

     



    10.01.2014 | Aдмін

    Вернутись назад